Kaleta 6 – Nowość 2019 – rozkładany agregat tynkarski

Kaleta 6 – Nowość 2019 – rozkładany agregat tynkarski

Kaleta – nadajemy rytm na rynku agregatów tynkarskich i mieszarek przepływowych

Jesteśmy wiodącym producentem agregatów tynkarskich, mieszarek przepływowych oraz wielu innych typów maszyn budowlanych. Dzięki naszej nowoczesnej, nowo powstałej, nowoczesnej hali produkcyjnej jesteśmy w stanie ciągle się rozwijać i stawiać czoła dynamicznie zmieniającym się trendom w projektach maszyn budowlanych i całemu rynkowi urządzeń tego typu. Doskonałym przykładem nieprzerwanego rozwoju jest nasze najnowsze dzieło, jakim jest KALETA 6. Nowość wprowadzona na rynek w 2019 roku, spełnia wszelkie wymagania dotyczące agregatów tynkarskich oraz jest początkiem rewolucji mającej swój początek na naszych oczach – jest to niespotykana dotąd możliwość złożenia i rozłożenia na 4 części – w sposób znaczący ułatwia to transport. Więcej o tym niezwykłym koncepcie poniżej.

Typ. KALETA-6 oraz Typ. KALETA-6S – rewolucja w świcie agregatów tynkarskich

Nasze nowe typy urządzeń, modele KALETA-6 oraz KALETA-6S pokazują, co jest najważniejsze dla ekipy budowlanej – nie są to nic nie znaczące niuanse stylistyczne, odchodzące na drugi plan zaraz po rozpoczęciu prawdziwej pracy na terenie budowy, a realne, konkretne udogodnienia. Takim wsparciem dla całego zespołu jest niezwykła poręczność, osiągalna poprzez mobilność. Agregaty 6 oraz 6S składają się z następujących modułów:

– kolumna z motoreduktorem pompy;
– kosz zasypowy;
– rama z układem elektrycznym, powietrznym i wodnym

Agregaty KALETA 6 wraz z KALETA 6S przystosowane są do tynków maszynowych, takich jak wapienno-dementowe, wapienno-gipsowe, tynków specjalnych oraz wylewek samopoziomujących. Oprócz tego, w każdym zestawie maszyn KALETA 6 / 6S znajdziemy pistolet natryskowy, dwa węże tłoczne do zaprawy (2x10m), dwa węże powietrzne (2x10m), czy pompę ślimakową D6-3, stanowiące szczytowe osiągnięcie dla tego typu urządzeń. Pamiętajmy, że oprócze wcześniej wymienionych akcesoriów, podczas zakupu KALETY 6 / 6S dostaną Państwo od nas również między innymi mieszaki, czyszczaki, klucze do ślimaka, dysze pistoletu, złączki, DTR i wiele, wiele innych. Jest to bezkonkurencyjna oferta, dlatego gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Zalety KALETY typ 6 oraz KALETY 6S

Zaletą obu tych urządzeń jest przede wszystkim mobilność oraz niezwykła oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Dzięki profesjonalnym agregatom tynkarskim będziemy w stanie oddelegować naszych pracowników do innych zajęć, a czas w ten sposób zaoszczędzony poświęcimy na na kolejne zlecenia.